درباره فروشگاه کیان تک

فروشگاه کیان تک در سال 1379 با اتکاء به تجربه و دانش موسسان آن بر مبنای صداقت و تامین رضایت طولانی مدت مشتریان، شروع به فعالیت نمود.

فروشگاه کیان تک در آذر ماه سال ۱۳۷۹ با اتکاء به تجربه و دانش موسسان آن شروع به فعالیت نمود و از همان آغاز مبنای کارخود را بر صداقت و تامین رضایت طولانی مدت مشتریان خود قرارداد.

شروع همکاری با شرکت نیکاسا نمایندگی رسمی ماشینهای اداری brother ،شرکت تهران فوکا نمایندگی رسمی FUJIFILM در ایران ،شرکت آونگ نماینده رسمی محصولات ADATA و Huntkeyمنجر به اخذ نمایندگی کرج این شرکت های معتبر گردید و درادامه همکاری با نمایندگان شرکتهای مادیران (محصولات LG و SHARP...) شرکت آواژنگ (GIGABYTE) شرکت سام سرویس (SAMSUNG) و شرکت فراسو (FARASSOO) و دیگر شرکتهاوبرندهای معتبر در حوزه ماشینهای اداری و کامپیوتر باعث گردید که درمدت زمانی کوتاه فروشگاه کیان تک به کلکسیونی از قطعات کامپیوتر و ماشینهای اداری از بهترین برندها و معتبرترین گارانتی ها تبدیل گردد.

با شروع سال ۱۳۸۱خط مشی فروشگاه به سمت افزودن قطعات و تجهیزات شبکه به مجموعه خود رفت و به موازات کسب دانش فنی و گذراندن دوره های مهندسی شبکه MICROSOFT در مجتمع فنی تهران ( شعبه کرج ) همکاری خود را با شرکت شبکه پیما نمایندگی برند NWP,شرکت ورلدسان نمایندگی برند SUNET و Schneider و شرکت ایزی نمایندگی پخش محصولات D-LINK در ایران آغاز کرد و در مدت کوتاهی نمایندگی این شرکتها به سایر نمایندگیهایمان اضافه گردید.

فروشگاه کیان تک با سابقه ای نزدیک به بیست سال دارای نمایندگی فروش از شرکتهای زیر میباشد:

نگرش مشتری‌مداری حاکم بر فعالیت‌های گروه از همان ابتدای راه موجب شده است تا افزایش خوشنودی مشتریان، بهبود کیفیت خدمات،نوآوری و خلاقیت مستمر برای ارایه‌ی خدمات نوین، رقابت سالم و اصولی با رقیبان جزو مهم‌ترین اصول و ارزش‌های فعالیت‌های گروه باشد.

کیان تک کوشیده است تا با اعمال روشهای مدیریتی صحیح و نوآورانه دراطلاع رسانی ، فروش و پشتیبانی ، کیفیت سرویس خودرا ارتقاء داده و ترجیح مشتریان باشد.

هدف، ارتقاء سطح ارائه خدمات ، جهت بهینه سازی مصرف امکانات و فرصتها است و امید دارد در مسیر خدمت و پیشرفت ، همواره توفیق الهی شامل حالش گردد.